WARSZTAT TWÓRCZY STYGMAT

Chcemy zaprzeczyć stygmatyzowaniu osób wykluczonych społecznie, jako nieaktywnych, tylko biorących, nie mających nic do zaoferowania, Osób roszczeniowych i czekających na to, by im społeczeństwo dawało, utrzymywało. <czytaj dalej>

KLUB PRACY

Nasz Klub Pracy ma na celu pomoc uczestnikom w przyswojeniu podstaw obsługi komputera, oraz ma uczyć aktywnego i skutecznego poruszania się po rynku pracy i uzyskiwania zatrudnienia, a także podwyższania kwalifikacji zawodowych.<czytaj dalej>

KLUB PRACY

Nasz Klub Pracy ma na celu pomoc uczestnikom w przyswojeniu podstaw obsługi komputera,
oraz ma uczyć aktywnego i skutecznego poruszania się po rynku pracy i uzyskiwania zatrudnienia
a także podwyższania kwalifikacji zawodowych.

Program Klubu Pracy obejmuje:

  • poznanie od podstaw obsługi komputera,
  • naukę pisania i formatowania pism w edytorze tekstu,
  • założenie i obsługę skrzynki pocztowej e-mail,
  • stworzenie własnego CV, listu motywacyjnego i rejestrację na portalach z ofertami pracy,
  • wyszukiwanie kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • aktywne poszukiwanie pracy, oraz załatwianie spraw drogą elektroniczną.
Klub Pracy opiera się na bezpośredniej współpracy z podopiecznymi w formie szkoleń.
Każdy z nowoprzybyłych podopiecznych ma możliwość uczestniczenia w Klubie Pracy.
Pierwsze zajęcie jest zapoznawcze i ma za zadanie sprawdzenie umiejętności uczestnika w obsłudze komputera. Ma również na celu pozyskanie informacji dotyczących oczekiwań w stosunku do rodzaju pracy, umiejętności i wyuczonego zawodu, pomocne później przy pisaniu CV i listu motywacyjnego.

2015-04-17-041 na stronę

Program Klubu obejmuje także pomoc w poprawnym tworzeniu i budowaniu swojego profilu w serwisach takich, jak GoldenLine. Prawidłowe umieszczenie informacji o swoim doświadczeniu zawodowym i/lub odbytych szkoleniach, może zaowocować tym, że pracodawca sam się do nas zgłosi, aby umówić się na spotkanie w sprawie pracy.

Mówią o sobie...

Słowem wstępu: obraz, którego nie trzeba komentować...

 

Ludzkie serce

Gdy zima pokazała swoje oblicze a przedmiot użytkowy swoją niezależność....